Pro všechny klíče zde zakoupené platí, že:

Licence jsou legálně zakoupené, mají neomezenou dobu platnosti, nejsou a nebudou vyžadovány žádné další poplatky, a jsou určeny pro 1 počítač s operačním systémem Windows.

  Zakoupenou licenci operačního systému není možno použít k legalizaci neoficiálního software a je třeba zahájit novou instalaci se staženými soubory od Microsoftu. Odkaz na stažení dostanete spolu s klíčem. Pokud máte v systému aplikován "aktivátor" nebo jiný podobný crack, vždy je nutné provést čistou instalaci a použít nový klíč.

Koupit za 299 Kč

Systém Windows 10 nabízí známé prostředí a jednoduchost použití. Ve spoustě věcí včetně nabídky Start se podobá Windows 7. Rychle se spouští i probouzí ze spánku, má víc integrovaných funkcí zabezpečení, které vás budou chránit a je navržený tak, aby fungoval se softwarem a hardwarem, který už máte.

Minimální hardwarové požadavky

Koupit za 199 Kč

Tento systém Windows 10 Pro je  založen Home, ale je má více funkcí, určených firmám, obchodníkům a podnikatelům, kteří chtějí využívat nejnovější vymoženosti ze světa softwaru pro dobro své společnosti. Nevíte-li zda se vyplatí licence PRO a zda tedy zvolit HOME nebo PRO,  klikněte sem pro více informací.

Minimální hardwarové požadavky

WINDOWS 7 HOME PREMIUM OEM

Koupit za 249 Kč

Windows7  pro domácnost poskytuje jednoduchou a na hardwarové požadavky nenáročnou platformu.  Funkce jsou přizpůsobeny nenáročným a počítačově méně zkušeným uživatelům, kterým co nejvíce usnadňuje nastavení síťových připojení, zabezpečení a údržby počítače.

Minimální hardwarové požadavky 

WINDOWS 7 PROFESSIONAL OEM

Koupit za 259 Kč

Profesionální verze  W7 - díky funkci „Připojení ke vzdálené ploše“ můžete pohodlně ovládat více zařízení v rámci stejné sítě nebo Internetu.  Tuto užitečnou funkci oceníte, ať už chcete mít rychlý přístup ke svému firemnímu počítači nebo chcete vzdáleně pomoci  přátelům s řešením nějakého problému.

Minimální hardwarové požadavky

        WINDOWS  8.1 PRO   OEM

Koupit za 299 Kč

Plocha na kterou jste zvyklí  z předchozích verzí - se známými složkami a ikonami - je pořád tady. A nejen to - díky správci úloh a efektivnější práci se soubory je ve skutečnosti lepší než kdy dřív. Na plochu a zpátky na úvodní obrazovku se kdykoli dostanete klepnutím nebo kliknutím.

Minimální hardwarové požadavky

0

Košík