Je prodej těchto licenčnich klíčů legální a proč jsou za lepší cenu nežli u běžných distributorů?

Ano, nákup tohoto softwaru je naprosto legální. Nemusíte se bát, že se jedná o podvodné nebo jakkoli podezřelé licence. Prodáváme oficiální licence vydavatelů, jedná se o druhotné licence, které nebyly využity výrobci hardwaru.

Co je druhotná licence?

Druhotná licence je licence, která je vykoupena od společností, které již licenci nevyužijí, např. z důvodu přechodu na novější software. Tyto licence mohou být v souladu s evropskou směrnicí dále legálně přeprodávány. Samozřejmostí je, že licenci původní uživatel nesmí využívat. Viz rozhodnutí EU na úvodní straně.

Jak dlouhou platnost licence mají??

Veškeré licence mají neomezenou dobu platnosti. Na jeden počítač.

Jak mám software nainstalovat, když mi dorazí licence elektronicky?

Ke každé objednávce přiložíme kromě klíče i odkaz na stažení originálního softwaru a návod. Ve většině případů se jedná o stažení přímo ze stránek Microsoftu.

Když si koupím nový počítač, můžu licenci dále používat?

Ano, pokud ze starého počítače či notebooku licenci odinstalujete, můžete jí nainstalovat na Váš nový počítač či notebook. Současně ale můžete provozovat 1 licenci na 1 zařízení. Pokud se pokusíte instalovat na nový pc bez předchozí odinstalace z původního, nebude to fungovat.

Jak mohu za licenci zaplatit?

Převodem na  účet, který bude uvedený v mailu.  Brzy bude možné platit Paypalem.

Za jak dlouho dobu licenci obdržím?

Licenci Vám odešleme i během pár desítek minut od přijetí platby, vždy záleží na momentální vytíženosti. Nejdéle však do 48 hodin v pracovních dnech od přijetí platby.

Jsou ceny včetně DPH?

Ano, ceny jsou včetně DPH. Nejsme plátci DPH.


  Zakoupenou licenci operačního systému není možno použít k legalizaci neoficiálního systému a je třeba zahájit novou instalaci se staženými soubory od Microsoftu. Odkaz na stažení dostanete spolu s klíčem. Pokud máte v systému aplikován "aktivátor" nebo jiný podobný crack, vždy je nutné provést čistou instalaci a použít nový klíč.

  Všechny zde uvedené informace o druhotných licencích se vztahují na licence z těchto stránek, popř. podobných seriozních prodejců, nikolivěk však na klíče prodávané na různých bazarech a na Aukru. Tam Vám nikdo nic nezaručí. Diskuse jsou plné zklamaných až příliš šetrných uživatelů.

0

Košík